Jak začít

Nejdříve se musíte do Beetanglu zaregistrovat a vytvořit si účet. Při této příležítosti si můžete objednat Beetangle Player. Pokud máte dostatek IT znalostí, připadně někoho, kdo vám pomůže, můžete ho sestavit a nainstalovat sami. Ve chvíli, kdy máte zaregistrovaný účet a alespoň jeden Beetangle Player, můžete Beetangle začít využívat naplno.

Beetangle je úžasně jednoduchý:

UI

  1. Vytvořte novou smyčku kliknutím na ikonu ‘+’ a pojmenujte jí.
  2. Nahrajte svá videa kliknutím na ‘upload’ ikonu a použijte upload dialogové okno.
  3. Přetáhněte videa ze Seznamu videí (je to poslední řada na obrazovce) do smyčky. Tím vytvoříte seznam klipů, které můžete přetahovat v rámci smyčky podle potřeby. Abyste video ze smyčky odstranili, klikněte na něj pravým tlačítkem myši, nebo ho přetáhněte zpět na seznam videí.
  4. Když je vaše smyčka připravena, klikněte na záhlaví smyčky (šedý pruh nalevo s názvem smyčky), vyberte ikonu 'odeslat' a pošlete smyčku na vybraný Beetangle Player (nebo i na několik najednou).

A to je vše!

Nezapomeňte, že pokud máte alespoň jednu kopii videa v jakékoliv smyčce, nebo v Seznamu videí v posledním řádku obrazovky, je video stále na serveru. Pokud ho chcete úplně vymazat, musíte ho odstranit ze všech smyček i z video řady.