Nastavení týmového účtu

I když se nepoužívá často, Nastavení je důležitou částí Beetangle týmového účtu. Zde můžete nastavit váš tým, jeho členy a Beetangle Player, ale také spravovat svoje Beetangle předplatné. Můžete zde zakoupit dodatečné Beetangle Playery.

Jestliže máte přiřazenou roli Admin, můžete Nastavení otevřít kliknutím na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu Beetangle klienta.

Settings icon

Nastavení týmu

V této části najdete informace o vašem týmu, jako aktuální stav vašeho Beetangle účtu, počet členů týmu a využitou kapacitu v cloudu. Můžete také změnit jméno vašeho týmu. Ale ne uživatelské jméno, to se vytvoří během registrace a pak již nejde změnit.

Team settings

Můžete také tým vymazat. Budete požádáni o několik potvrzení, protože jakmile je tým vymazán, nelze do něj znovu přistupovat.

Členové týmu

Každý tým může mít až 30 členů. Kdokoliv s rolí Admin může tyto členy vytvářet a spravovat jejich účty. Nově vytvořený člen týmu obdrží email s potvrzovacím linkem, požadavkem na vytvoření hesla a dalšími užitečnými informacemi.

Týmový administrátor může také účty členů týmu mazat. Jednou smazán, člen týmu se k týmu nemůže již připojit. Ale všechny jeho videa a smyčky, které vytvořil, jsou k stále k dispozici ostatním členům týmu.

Každý člen týmu má přiřazenu jednu z těchto 4 rolí: Contributor, Producer, Publisher nebo Admin.

Team member roles

Contributor může do Beetanglu posílat video pro využití celého týmu. Contributor má sám přístup jen ke klipům které sám nahrál.

Producer (navíc k právům které má Contributor) má přístup ke klipům všech ostatních členů týmu. Producer může také vytvářet smyčky.

Publisher má všechna práva Producera, navíc může ještě posílat smyčky na Beetangle Playery.

Každý tým musí mít alespoň jednoho člena s rolí Admin, protože jen administrátor může přidělovat role ostatním členům týmu a nastavuje celý tým. Admin může dělat vše, je to role s největší pravomocí.

Player

V části Player mužete povolit nebo zakázat funkci Beetangle Playerů a nastavit kvalitu video transkódování a přehrávání. Mějte na paměti, že video, které je již v Beetanglu nahrané se nebude znovu transkódovat pokud změníte nastavení kvality.

Player

V druhé části můžete vidět všechny své minulé objednávky Playerů a také si další případně objednat.

Předplatné

Pokud chcete změnit periodu předplatného, fakturovací adresu nebo zrušit předplatné úplně, můžete tak udělat v části Předplatné. Poté co změníte periodu předplatného, nebo ho i úplně zrušíte, stane se tak až uběhne aktuální a zaplacená perioda.

Wordpress connect