Smyčky

Smyčka je sekvence videí, která se přehrávají pořád dokola bez mezer. Můžete si vytvořit libovolné množství smyček. Jednotlivé klipy ve smyčce lze přehazovat a měnit jejich pořadí.

Novou smyčku vytvoříte kliknutím na ikonu ‘+’ v menu nahoře. Když smyčku pojmenujete, objeví se jako prázdná řada hned nad řadou se seznamem videí.

New Q

Videa do smyčky přidáte jednoduchým tažením ze seznamu videí na dolní straně obrazovky, nebo z jiné smyčky. Ani jedna tato akce neodstraní video z původního místa, takže se nemusíte bát nechtěného smazání.

Videa budou hrát ve smyčce v pořadí, v jakém jsou na obrazovce a ne v tom, v jakém jste je přidali. Pokud chcete pořadí změnit, jednoduše přetáhněte video doprava nebo doleva, tak jak potřebujete.

Pokud chcete video ze smyčky odstranit, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte ikonu 'koše' ( Delete icon ). Také můžete video přetáhnout zpět na video řadu. Touto akcí odstraníte video jen z dané smyčky, v ostatních smyčkách nebo ve video řadě zůstane.

Smyčku můžete i přejmenovat, stačí kliknout na hlavičku smyčky (to je tam, kde je její jméno) a vybrat ikonu ‘upravit’ ( Publish icon ). Na stejném místě najdete i možnost celou smyčku smazat (ikona 'koše' - Delete icon ).

Jak poslat smyčku na Beetangle Player

Když je vaše smyčka připravena, můžete ji poslat na Beetangle Player připojený k vašemu Beetangle účtu. To uděláte jednoduše kliknutím na ikonu ‘odeslat’ ( Publish icon ) po kliknutí na hlavičku smyčky. V dialogu, který se zobrazí, můžete vybrat jeden nebo více Playerů, na které se má smyčka poslat.

‘Odesláním’ na Player je smyčka označena jako jako ‘Připravena k odeslání/Ready to be published’. Beetangle Player pravidelně kontroluje (vždy v celou a v půl), zda není nějaká smyčka připravená k publikování. Jestliže ano, automaticky ji stáhne a pustí. Smyčku můžete kdykoliv měnit, a to i když je označena jako ‘Připravena k odeslání’.

Player stahuje pouze změny. Pokud tedy přidáte jen jedno video do smyčky, která už hraje a znovu jí pošlete na Player, stáhne se jen toto jedno video. Jestliže změníte jen pořadí, aktualizace proběhne během vteřiny a už hraje nová smyčka.

Beetangle Player přehrává všechna videa ze své lokální paměti. To znamená, že jakmile jsou videa na Player nahraná (to poznáte tak, že Player smyčku přehrává), můžete ho odpojit od sítě a vše bude dál fungovat jak má. Zároveň to ale znamená, že pokud odešlete na Player smyčku, která má několik videí, může Playeru trvat i několik dlouhých minut videa stáhnout. Vše záleží na délce videí a vašem internetovém připojení.