Nahrání videa do Beetanglu

Klikněte na ikonu ‘upload’. Tu najdete buď v horním menu, nebo kliknutím pravým tlačítkem na hlavičku řady s videi.

Web upload

Objeví se tento dialog:

Web upload

Videa přidáte buď přetažením z lokální složky, nebo můžete po stisku ‘Add files’ vybrat soubory na svém disku. Beetangle začne videa nahrávat a zpracovávat automaticky.

Jak připravit video pro Beetangle

Nemusíte toho dělat mnoho. Beetangle má výkonný video transkodér, který v současnosti podporuje video soubory těchto formátů (koncovky souborů): .mpg, .mpeg, .mp4, .m4v, .mov, 3gpp, .flv a .avi.

Použijte co nejlepší kvalitu videa, kterou máte k dispozici. Jestliže je vaše Beetangle nastavení HD, ideální rozlišení je alespoň 720p (1280x720).

Beetangle používá tyto interní formáty, podle nastavení HD nebo SD (HD je výchozí nastavení). Všechna nahraná videa budou do jednoho z těchto formátů překódovány:

Vyplatí se sledovat volný prostor v rámci vašeho Beetangle účtu. Pokud budete pro svá videa potřebovat více místa, smažte nějaká starší a nepoužívaná.

Úplné smazání videa

Protože víme, jak nepříjemné je, když si omylem smažete něco, co potřebujete, Beetangle je navržen tak, aby náhodné smazání nebylo tak jednoduché. Pokud máte dané video alespoň jednou v některé ze smyček, nebo ve video řadě, video zůstane na serveru. Pokud chcete video úplně smazat, musíte tak udělat ve všech smyčkách a video řadě.